Menu:

   
                               
facebook
 

 inne usługi fotograficzne

    Odbitki fotograficzne z podstawową obróbką (prostowanie, redukcja czerwonych oczu, korekta koloru itp) wliczoną w  cenę. Ostateczny wygląd fotogtafii można ocenić na dużym i skalibrowanym monitorze. Cena odbitek zależy od ich ilości, przy większych ilościach atrakcyjne zniżki. Odbitki wykonywane są na miejscu, można od razu wykonać poprawki lub dodatkowe kopie. Na życzenie wykonywany jest index.
  Fotografie do dokumentów wykonujmy na poczekaniu, już po 15 min. można odebrać gotowe zdjęcia. Zawsze robimy kilka ujęć z których wybieramy to, które najbardziej się podoba. Każde zlecenie jest archiwizowane i wykonanie kolejnych kopii zdjęć wymaga jedynie przyjścia do zakładu i rozpoznana się na zdjęciu:)
  Zdjęcia nagrobkowe wykonywane na najwyższej jakości porcelanie w ponad 600 różnych kształtach i formatach. Wypalenie ceramiki w specjalnym piecu w wysokiej temperaturze sprawia że gotowy produkt ma bardzo wysoką odporność na warunki atmosferyczne (deszcz, mróz) co potwierdza certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki w Warszawie. Oferujemy bezpłatne przygotowanie i retusz fotografii (naprawa uszkodzeń, usunięcie śladów nitów i zszywaczy, usunięcie rys i zanieczyszczeń, dodanie tła itp)
  Sesje zdjęciowe (portretowe, narzeczeńskie, ślubne itp.) Czas fotografowania to około 3 - 4 godzin. Następnie wybrane zdjęcia są poddane obróbce w zalężności od przeznaczenia: odbitki fotograficzne, fotoksiążka, publikacja w internecie itd... Sesje wykonywane są w dowolnie wybranej lokalizacji.
  Oferuję zaprojektowanie i wykonanie fotoksiążek. Od ekonomicznych w oprawie zeszytowej do ekskluzywnych w twardej z wieczystą gwarancją na ręcznie wykonaną oprawę, pozwolą w ciekawy sposób zaprezentowć zdjęcia, mogą być także doskonałym prezentem.
   Wykonuję także:
 kopiowanie zdjęć oraz odnawianie i naprawę uszkodzonych lub zniszczonych starych fotografii:

Kopiowanie negatywów i slajdów, kopie wykonywane są na wysokiej klasy skanerze EPSON umożliwiającym skanowanie z rozdzielczością do 12800 dpi i w 48 bitowym kolorze. Technologia DIGITAL ICE pozwala na usunięcie śladów kurzu i rys. Większe uszkodzenia retuszowane są ręcznie z użyciem programu Adobe Photoshop CS6. Po skopiowaniu i naprawie uszkodzeń można wykonać odbitki fotograriczne lub nagrać pliki na płytę DVD.  Faktury VAT.