facebook
   
fotografia ślubna
     Wstępną rezerwację terminu można wykonać drogą telefoniczną lub e-mailową. Ostateczna rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku w wysokości ok. 15% umówionej kwoty.

Fotoreportaż
     Zakres i cena każdego zlecenia ustalane są indywidualnie. 
Oferta podstawowa wykonania fotoreportażu ślubnego w czasie ok. 10-12 godzin fotografowania obejmuje: przygotowania Państwa Młodych, błogosławieństwo, przyjazd do kościoła (lub USC), uroczystość ślubną, powitanie na sali weselnej oraz zabawę aż do oczepin i tortu, oraz krótką sesję plenerową w dniu ślubu. W przypadku niekorzystnej pogody zapewniam plener innego dnia poza terminem ślubu bez dodatkowych kosztów. Zdjęcia zostaną poddane obróbce cyfrowej obejmującej niezbędną korektę kolorystyczną, kadrowanie, retusz i przygotowane do wykonania odbitek. Ilość zdjęć nie jest ograniczana. Płyty z fotografiami są na płytach DVD z kolorowym nadrukiem, w spersonalizowanym etui.

                 Pakiety:        

Standard - obejmuje to co powyżej.

Srebrny -   to co standard dodatkowo album tradycyjny z wklejonymi 50 odbitkami 15x21, lub fotoksiążka 20 stron format A4, w twardej oprawie.

Złoty     –   obejmuje to co srebrny, dodatkowo sesja fotograficzna w innym niż dzień ślubu terminie, ok. 3 godzin fotografowania.

Do każdego zlecenia dodaję gratis prezentację zdjęć z podkładem dźwiękowym na płycie DVD.

Więcej informacji - proszę o kontakt telefoniczny: 606 881 527, e-mailowy: a_star@wp.pl
, lub zapraszam
do studia w Krasnymstawie przy ul. Podwale 3.